Kargo ve Teslimat

Kargo ve Teslimat

Türkiye'nin her yerine Satış ve Teslimatı sağlayabilmekteyiz. 

Vermiş olduğunuz siparişlerinizin teslimatları Cemre Giyim Sanayi ve Ticaret Ltd . Şti . güvencesi altında anlaşmalı olduğumuz ARAS KARGO tarafından yapılmaktadır.

Teslimatlar sipariş sırasında belirtmiş olduğunuz teslimat adresinde size veya sizin tarafınızdan belirlenmiş olan 2. kişiye (Sadece kimlik ibrazı karşılığı) yapılmaktadır. 

Hafta içi saat 16:00'a kadar vermiş olduğunuz siparişler, ürünler merkez depo stoklarında ise aynı gün işlem görürler. Bu saatlerin dışında verilen siparişler ilk iş günü içinde işleme alınırlar. Vermiş olduğunuz siparişler, siparişin verildiği günden sonraki maksimum 7-10 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. 

Sipariş etmiş olduğunuz ürünler, kargo tarafından resmi tatil ve pazar günleri dışında kalan tüm günler (cumartesi yarım gün) vermiş olduğunuz adrese teslim edilebilmektedir. 

Vermiş olduğunuz adres kargonun dağıtım alanı dışında ise (köy,kasaba vs.) siparişlerinizi size en yakın kargo şubesinden almanız gerekmektedir. 

Kargonuzu mutlaka kargo görevlisinin yanında açınız. Eğer ürününüz size hasarlı olarak geldi ise lütfen kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatınız ve bizimle telefon veya whatsapp (0549 803 19 62) yoluyla iletişim kurunuz. Ya da bu tutanak ile birlikte ürün ve/veya ürünleri faturaları da yanında olarak, bize geri gönderebilirsiniz. Ürünler bize ulaştığında sorun en kısa sürede çözülerek yeni ürünleriniz kargo ücretleri tarafımızdan karşılanarak size tekrar gönderilecektir. 

Kargo ile teslimi yapılan siparişler eğer farklı bir fatura adresi belirtilmemişse, tamamı faturaya göre ve faturası ile birlikte kargo firmasına teslim edilmektedir. Siparişinize göre oluşturulan faturalarımız yollanan siparişinizin ayrılmaz bir parçasıdır. Faturanız, siparişinizin yer aldığı kolinin dışında, şeffaf bir cep poşeti içinde size ulaştırılmaktadır. Herhangi bir nedenden dolayı kargo firması tarafından bu cep içerisinde bulunan fatura size teslim edilmez ise lütfen kargo yetkilisine hatırlatınız ve faturanın teslimini isteyiniz. Tüm taleplerinize rağmen teslim edilemeyen fatura için lütfen tutanak tutturunuz ve durumu "Whatsapp Destek Hattımızdan" tarafımıza bildiriniz. En kısa zamanda aslı gibidir kaşeli bir kopyası tarafımızdan size yollanacaktır.

WhatsApp Destek Hattımız: 0549 803 19 62

Önemli Not: Tüm sorularınızı WhatsApp destek hattından yazabilirsiniz. Sorularınız mesai saatleri içinde yanıtlanmaktadır. Bu hat sadece Online Alışverişe destek vermektedir.

09:00-12:30 ve 13:30-18:00 saatleri arasında Online Whatsapp hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. 

Keyifli alışverişler dileriz.