0
Değişim ve İade Şartları

Değişim ve İade Şartları

Değişim Şartları
www.accort.com.tr İnternet mağazası üzerinden yapılan ve onaylanan alışverişler için geçerlidir.
ACCORT online mağazası üzerinden yaptığınız ve onay maili aldığınız her ürün, ortalama 5 iş günü içerisinde sipariş esnasında belirttiğiniz adresinize kargolanır.Paket anlaşmalı kargo firması tarafından size teslim edildiğinde teslim aldığınıza dair kargo onayı merkezimize ulaşır.
Teslim aldığınız tarihten sonraki 30 gün içerisinde ürünü değişim hakkınız bulunmaktadır.Değişim ACCORT online mağaza stokları içerisinde ve sadece online mağaza üzerinden yapılabilir. ACCORT mağazalarının stoklarında bulunan ürünler, ACCORT mağazalarından değişimi yapılabilir. Sipariş tesliminden sonra 30 günü aşan hiçbir ürün hiçbir nedenle değiştirilemez.

İade Şartları

www.accort.com.tr İnternet mağazası üzerinden yapılan ve onaylanan alışverişler için geçerlidir.

ACCORT online mağazası üzerinden yaptığınız ve onay maili aldığınız her ürün, ortalama 5 iş günü içerisinde sipariş esnasında belirttiğiniz adresinize kargolanır.

Paket anlaşmalı kargo firması tarafından size teslim edildiğinde teslim aldığınıza dair kargo onayı merkezimize ulaşır.

Teslim aldığınız tarihten sonraki 7 gün içerisinde ürünü iade hakkınız bulunmaktadır.

Ürünün diğer ACCORT mağazalarından iadesi yapılamaz.

Sipariş tesliminden sonra 7 günü aşan hiçbir ürün hiçbir nedenle iade edilemez.


Ürün İadesi veya Değişimi Nasıl Yapılır?

Siparişinizi size ulaşan paket üzerinde yer alan irsaliyeli faturanın arka yüzünde bulunan formu eksiksiz doldurarak, yine faturanın arka yüzünde bulunan anlaşmalı kargo firmasına ait üye iş yeri numaramız üzerinden ürüne hasar gelmeyecek şekilde paketleyerek tarafımıza kargolayınız.

Değişim için gönderilen ve değişimi yapılarak tekrar kargolanan siparişinizin kargo ücreti Accort Giyim'e aittir.

İade için gönderilen siparişinizin kargo ücretleri Accort Giyim'e aittir.


Para İadesi Süreci

İade işlemi yaptığınız siparişleriniz için;

Kredi kartı ile işlem yapılmış ise gerekli prosedürleri izleyerek gönderdiğiniz ve merkez depomuza ulaşan ürün inceleme merkezimiz tarafından incelenir.

İncelemeler sonrası ürün üzerinde herhangi bir kusur oluşmamış ise iade işlemi onaylanır. Onay sonrası ilgili birim tarafından fatura tutarınız olan miktar, sipariş esnasında kullanılan kartınıza iade edilir. İade işlemi kartınıza iade işlemi yapılan tarihten sonraki hesap kesiminden sonra yansır.

Havale ile işlem yapılmış ise gerekli prosedürleri izleyerek gönderdiğiniz ve merkez depomuza ulaşan ürün inceleme merkezimiz tarafından incelenir.

İncelemeler sonrası ürün üzerinde herhangi bir kusur oluşmamış ise iade işlemi onaylanır. Onay sonrası ilgili birim tarafından fatura tutarınız olan miktar, sipariş esnasında kullanılan ve kargonun gönderildiği isme ait herhangi bir banka hesabına yatırılır. Havale veya EFT işlem ücretleri müşteriye aittir. Başka bir isme ait banka hesabına kesinlikle para iadesi yapılmaz.Önemli Bilgi;

Belirtilen süreye hafta sonları, resmi ve özel tatil günleri gibi mesai günleri dışında kalan günler dahildir.

Yukarıda belirtilen şartlar promosyonlu ürünleri, özel kampanyalar veya hediye çeki kullanılarak yapılan sipariş işlemlerini kapsamaz.