Değişim ve İade Şartları

Değişim ve İade Şartları

Değişim Şartları

Değerli Müşterimiz, www.accortgiyim.com’dan yapmış olduğunuz alışverişlerde İADE ve DEĞİŞİM işlemleri aşağıdaki gibidir:

 >> Değişim işlemlerinizi faturanızla birlikte online satış üzerinden ya da mağazalarımızdan (Ordu - Kayseri Cumhuriyet ve Kayseri Meysu mağazaları hariç), 30 gün içinde gerçekleştirebilirsiniz.

(Mağazalarımızda ve online mağazamızda değişim işlemlerinde faturasız işlem kesinlikle gerçekleştirilmemektedir.)

>>Değişim işlemlerinde değişim yapmak istediğiniz ürünü, fatura altındaki boş alana ürün adı, ürün kodu, renk ve beden belirterek tarafımıza iletebilirsiniz ya da ürününüzü kargoya verdikten sonra 0549 803 19 62 numaralı whatsapp hattımızdan değişim yapmak istediğinizi, sipariş numaranızı ve değiştirmek istediğiniz ürünleri tarafımıza iletebilirsiniz.

>>Değişimi yapılan ve tekrar tarafınıza gönderilecek olan ürünlerin kargo ücreti alıcıya aittir (Değişimlerde kargo ücreti 5-8TL arasında bir tutardır.).

*Değişim işlemi bir defaya mahsustur. Değişim işlemi yapılan ürünle ilgili yeni bir değişim işlemi yapılmayacaktır.

>> Online mağazamızdan yapacağınız iadelerde, her bir sipariş numarası için 1 kez karşı ödemeli gönderim hakkı mevcuttur. Aynı sipariş numarası ile birden fazla karşı ödemeli gönderim kabul edilmemektedir.


İade Şartları

>> Siparişiniz size ulaştıktan sonra 14 gün içinde faturanız ile birlikte iade edebilirsiniz.  

Sipariş tesliminden sonra 14 günü aşan ürünler hiçbir nedenle iade edilemez. İade etmek istediğiniz ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları iade paketinin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır. 

(Etiketi kopmuş, hasar görmüş ve faturası gönderilmeyen ürünler kesinlikle iade alınmaz. Aynı şekilde tarafınıza kargo karşı ödemeli olarak gönderilir.)


>> İade taleplerinizde bir kereye mahsus olarak kargo bedeli Cemre Giyim tarafından karşılanır. (Gönderiminizi ARAS Kargo ile karşı taraf ödemeli olarak yapabilirsiniz. Diğer kargo şirketleri ile yapılacak olan karşı taraf ödemeli gönderiler teslim alınmamaktadır.)

Ürün iadenizi ücretsiz gerçekleştirmek için ARAS Kargo cari kodumuz 76000015964 şeklindedir.

Alıcı Firma: Cemre Giyim San. Tic. Ltd. Şti.

İade Adresimiz: Ehlibeyt Mah. 1271.Sok. No:12/2 06520 Balgat/Ankara

Tel: 0 (312) 472 79 12 

>> www.accortgiyim.com üzerinden satın alınan ürünlerin iade işlemi sadece www.accortgiyim.com üzerinden gerçekleştirilir.

Mağazalarımızdan iadesi mevcut değildir.

>> Fatura üzerinde yer alan iade bölümünü doldurmalısınız.

>> İadeleriniz tarafımıza ulaştığında bilgilendirme yapmıyoruz. Kargoya teslim ederken alacağınız tesellüm fişindeki kargo takip numarası ile paketinizin bize ulaşıp ulaşmadığını takip edebilirsiniz. 

-->>Kredi kartı ile işlem yapılmış ise gerekli prosedürleri izleyerek gönderdiğiniz ve merkez depomuza ulaşan ürün inceleme merkezimiz tarafından incelenir.

İncelemeler sonrası ürün üzerinde herhangi bir kusur oluşmamış ise iade işlemi onaylanır. 

Para İade Süreci

>>Ürünleriniz mal kabul birimimize ulaştıktan sonra iadenizin kredi kartınıza yansıma süresi bankanızın çalışma hızına göre 7 - 15 iş günü sürebilir.  (Para iadenizin yapıldığını üye girişi yaptıktan sonra Hesabım>Siparişlerim sekmesinden ilgili siparişinizin detayına girerek görebilirsiniz.) 

>>İade durumunda, kargo ve kapıda ödeme hizmet bedeli iade edilmemektedir, ürün bedeli iade edilir.

 >> Ödeme şekli "Kredi Kartı" ile yapılan işlemlerde geri ödeme sipariş verilen kredi kartına, alışveriş yaparken seçtiğiniz ödeme tipi ile (tek çekim ya da taksitli olarak) yapılacaktır.  

*Kredi kartı ile alışveriş yaptıysanız iade işleminiz aynı kartınıza yansır.

(Kredi kartınıza yapılan iadelerde, iade işleminiz yapıldıktan sonra iadeniz ilk hesap kesim tarihinde kartınıza yansıyacaktır.)

*Kapıda ödeme ile alışveriş yaptıysanız fatura altındaki alana; faturadaki isme ait iban numarası, ibana ait banka adı ve ibana ait isim soyisim yazmayı unutmamalısınız.

>> Siparişinizi kargoya verilmeden iptal etmek isterseniz Online Whatsapp Destek Hattı'na yazmanız gerekmektedir. Telefonla sipariş iptal talebi alınmamaktadır.

Online Whatsapp Destek Hattımız hafta içi 09:00-12:30 ve 13:30-18:00 saatleri arasında sizlere hizmet vermektedir.

Online Whatsapp Destek Hattı: 0549 803 19 62


Önemli Bilgi;

**Belirtilen süreye hafta sonları, resmi ve özel tatil günleri gibi mesai günleri dışında kalan günler dahil değildir.

**Yukarıda belirtilen şartlar promosyonlu ürünleri, özel kampanyaları, indirimli ürünleri veya hediye çeki kullanılarak yapılan sipariş işlemlerini kapsamaz.


Keyifli alışverişler dileriz.

Accort Giyim Online Alışveriş Ekibi